Usługi

DJI_0036

Transport na terenie całego kraju

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotny dla funkcjonowania dużej ilości polskich firm jest skuteczny i planowy przewóz towarów. W związku z tym zawsze staramy się dotrzymać uzgodnionych warunków oraz terminów załadunku czy rozładunku, eliminując stres związany z kwestią organizacji transportu. Dzięki naszym usługom możesz z powodzeniem skupić się na innych aspektach prowadzenia działalności i nie martwić się o losy swoich ładunków. Realizujemy transporty ciężarowe na terenie całego naszego kraju z pomocą naczep standardowych oraz naczep typu MEGA. Jesteśmy w stanie przewieźć również materiały niebezpieczne (ADR) czy też zając się transportem odpadów.

1297-Przekonwertowany-1

Skuteczny transport międzynarodowy

Zajmujemy się również przewozem międzynarodowym! W sytuacji, w której wymiana handlowa z naszymi najbliższymi sąsiadami rośnie z roku na rok, warto oprzeć swoją działalność za granicą między innymi o solidną dostawę towarów. Choć każde przedsiębiorstwo wie, że większość towarów docierających do niego zza granicy dostarczana jest przez firmy zewnętrzne, w sytuacji, w której dochodzi do problemów, rzucają się one cieniem głównie na działalności kontrahenta. Dlatego warto wybrać Lumar Transport, gdzie trasy są sprawdzone i zoptymalizowane, a terminowość i zaangażowanie gwarantowane jest przez profesjonalizm oparty na długoletnim doświadczeniu spedytorów. W transporcie międzynarodowym nie boimy się projektować rozwiązań logistycznych opartych o problemy konkretnego klienta.

sent (1)

Przewóz towarów SENT

SENT to skrót od System Elektronicznego Nadzoru Transportu. Przy jego pomocy monitorowane są wszystkie tzw. towary wrażliwe, jak np. substancje chemiczne, paliwo, leki czy tytoń. Program ten zobowiązuje firmy transportowe i przewoźników do rejestracji na danej platformie, w celu kontroli przewożonych dóbr. Firma Lumar Transport specjalizuje się w transporcie krajowym, jak i międzynarodowym. Posiadamy  duże doświadczenie w zakresie świadczonych zleceń, a w naszej  ofercie posiadamy właśnie usługi SENT. Wszystkie zlecenia  dotyczące transportu realizujemy bezpiecznie, sprawnie i terminowo. Najwyższą jakość świadczonych usług zapewnia nowoczesny i zaawansowany technologicznie tabor oraz liczne pozwolenie na przewóz. Co więcej, towary, które trafią do transportu ubezpieczone są na kwotę nawet 100.000,00 €.

obraz_viber_2022-10-19_13-56-36-308

Transport ADR – przewóz materiałów niebezpiecznych

ADR to nazwa konwencji międzynarodowej, która określa, w jaki sposób powinny być przewożone łatwopalne i niebezpieczne towary zarówno w transporcie międzynarodowym, jak i krajowym. Do przewożenia takich ładunków konieczne jest posiadanie odrębnych uprawnień ADR. Oznacza to, że firma Lumar Transport  posiadając licencję w ruchu krajowym i międzynarodowym może podjąć się transportu ładunku niebezpiecznego.

Konwencja ADR wyróżnia 9 klas towarów niebezpiecznych, do których należą: przedmioty wybuchowe, gazy, materiały ciekłe i stałe zapalne, samozapalne, wytwarzające gazy palne, utleniające, organiczne, trujące, zakaźne, promieniotwórcze, żrące, i materiały niebezpieczne. Nasze doświadczenie oraz dostosowane pojazdy pozwalają na gwarancję bezpieczeństwa i pełen profesjonalizm.

obraz_viber_2022-10-19_13-56-36-383

Transport odpadów

Transport odpadów to niebezpieczne przedsięwzięcie, które nawet może zagrażać życiu – dlatego właśnie, tak ważny jest wybór profesjonalnej i odpowiedzialnej firmy transportowej. Każdy transport odpadów ma swój początek na miejscu wytwarzania, a kończy się po dostarczeniu ich do miejsca odzysku lub gromadzenia. Jest on obarczony wieloma wymogami, między innymi konieczne jest uzyskanie wpisu w BDO.

Lumar Transport specjalizuje się w transporcie krajowym, jak i zleceniach specjalnych – przewożeniu odpadów. Z uwagi na to jesteśmy w pełni przygotowani do świadczenia tego typu usług i posiadamy stosowne wpisy w BDO konieczne do transportu odpadów na terenie Rzeczpospolitej. Jako firma przewozowa możemy poszczycić się również pozwoleniami na przewóz odpadów poza granicami Polski. Nasze usługi świadczymy na terenie kilku państw Unii Europejskiej.

transport_w_ue
Zawsze na czas
transport_poza_ue
Gwarantujemy bezpieczeństwo
przewoz_materialow_niebezpiecznych
Duże gabaryty to nie problem
IMG_9399

Skorzystaj z naszych usług transportowych

Lumar – na nas zawsze możesz liczyć! Robimy to, na czym się znamy i co zdążyliśmy pokochać szczerą pasją. Stawiamy na rozwój oraz poszerzanie swoich umiejętności – każdego dnia staramy się ustawić poprzeczkę nieco wyżej niż dnia poprzedniego i przetestować swoje możliwości. Właśnie dlatego nie boimy się wyzwań, ani klientów, którzy mają swoje wymagania. Rozumiemy, jak istotna dla sprawnego działania każdego przedsiębiorstwa, jest kwestia transportu. Współpracując z nami, zyskujesz spokój, stabilizację i partnerstwo. Zaufaj profesjonalistom i postaw na rzetelność – postaw na transport z Lumar.