O firmie

DJI_0036

Transport na terenie UE i poza nią

Lumar Transport to jeden z pionierów na rynku transportu krajowego i międzynarodowego. Firma rozpoczęła swą działalność w 1992 roku od samego początku stawiając na rozwój i pozyskiwanie doświadczenia. Wieloletnia praca na rynku transportowym sprawia, iż nasi klienci otrzymują oferty indywidualnie dopasowane do ich potrzeb. Elastyczność i kompleksowość a także najwyższy standard usług to nasze drugie imię.
Jeśli szukasz przewoźnika, który jest zawsze na czas, potrafi dopasować swój grafik do Twoich potrzeb i doskonale zna rynek idealnie trafiłeś. Nie wierzysz? Przekonaj się sam.

IMG_9687

Doświadczeni specjaliści to podstawa naszej kadry

Nasi pracownicy to wykwalifikowani eksperci, którzy dzięki zdobytym umiejętnościom oraz doświadczeniu stali się twarzą naszej firmy. Korzystając z usług Lumar Transport zyskujesz pewność ,że nasze usługi zostaną wykonane rzetelnie oraz punktualnie. Zwracamy dużą uwagę na poziom jakości pracy naszych kierowców i ich kultury osobistej, dlatego poprzez cykliczne szkolenia stale podnosimy poziom ich wiedzy. Powierzając nam swoje zaufanie zyskujesz sumienne i rzetelne usługi transportowe dokładnie na czas. W Lumar Transport wiemy, że doświadczona kadra przekłada się nie tylko na sukces firmy, ale i klienta – dowiedz się więcej o współpracy w naszej firmie.

Gazele_2021_RGB_czarna

Nasze osiągnięcia

Nasza firma otrzymała wyróżnienie w Ranking najdynamiczniej rozwijających się Firm Rodzinnych prowadzonym przez Forbes.
W 2021 roku uzyskaliśmy równie tytuł Gazeli Biznesu w rankingu prowadzonym przez Puls Biznesu.
Możemy się również pochwalić posiadaniem certyfikatu ISO 9001.

  • Firmę Lumar Transport Sp. z o. o. możemy polecić każdemu, kto ceni sobie doświadczenie, profesjonalizm i rzetelność Venta Trans Europe
  • Do uzupełnienia Do uzupełnienia
  • Do uzupełnienia Do uzupełnienia
  • Do uzupełnienia Do uzupełnienia
  • Do uzupełnienia Do uzupełnienia
  • Do uzupełnienia Do uzupełnienia
IMG_9399

Profesjonalna flota pojazdów i sprawdzone rozwiązania

Dysponujemy nowoczesną flotą pojazdów, które są przygotowanie również do transportu materiałów niebezpiecznych ADR. W firmie Lumar każdego miesiąca flota pokonuje 1 000 000 – 1 500 000 km przewożąc tysiące ton ładunku. Mamy poczucie, że inwestycje w nowoczesny tabor wpływają nie tylko na bezpieczeństwo podczas transportu, ale również płynność jego obsługi.  Naszym zamysłem jest ciągła poprawa jakości transportu, dlatego wykorzystujemy tylko nowatorskie sposoby które pozwalają na obniżenie kosztów przewozu. Wszelkie ładunki które transportujemy ubezpieczone są na sumę 100.000.00 €. Dodatkową formą zabezpieczeń wszystkich naszych ładunków są zakładane numeryczne plomby oraz elektroniczny system pomiarowy zamontowany na większej części naszego taboru.